Parapety

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą parapetów zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Posiadamy największy w województwie pomorskim wybór parapetów. Proponujemy korzystne rabaty. Zapewniamy terminową dostawę, szybki i sprawny montaż jak również usługi serwisowe. Wszystkie produkty naszej firmy cechują się wysoką jakością wykonania i solidnością, co gwarantuje ich długie i bezawaryjne użytkowanie. Utrzymujemy duże stany magazynowe dzięki czemu szybko reagujemy na Państwa wysokie zapotrzebowanie na nasze towary. Dbamy o nowoczesny design, wzornictwo i kolorystykę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Naszym odbiorcom zapewniamy wysokie rabaty i najlepsze ceny na rynku!

Parapety, które Państwu polecamy to:

Parapety zewnętrzne stalowe

Zewnętrzne parapety stalowe są odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Ich poprawnie zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę. Dużą zaletą tych parapetów jest również stosunkowo niewygórowana cena.

Parapety wykonane z wysokiej jakości blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,75mm Standardowo parapety dostępne są w kolorze biały, ocynkowany, brązowy. Pod zamówienie dostępne są kolory z palety RAL. Standardowo parapety dostępne w szerokościach (mm) 100, 125, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 350, 400 inne szerokości pod zamówienie. Maksymalna długość parapetu 6000mm.


Parapety zewnętrzne aluminiowe

Zewnętrzne parapety aluminiowe przeznaczone są do montażu wraz z oknami PCV, drewno, aluminium. Elastyczne i trwałe wykonane z blachy aluminiowej o grubości 1,2 mm malowanej proszkowo, dodatkowo zabezpieczone folią ochronną na czas transportu i montażu. Odporne na wpływ warunków atmosferycznych. Poprawnie zamontowane chronią elewację budynku i odprowadzają wodę. Odporne na wilgoć, zaplamienia, niepalne, odporne na chemikalia i środki czystości stosowane w domu. Zewnętrzne parapety aluminiowe skutecznie wygłuszają dźwięk padającego deszczu.

Standardowo parapety dostępne w kolorach biały lub brązowy. Pod zamówienie dostępne są kolory z palety RAL. Standardowo parapety dostępne w szerokościach (mm) 120, 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 350, 400 inne szerokości pod zamówienie. Maksymalna długość parapetu 6000mm.


Parapety zewnętrzne stalowe okleinowane

Posiadamy w naszej ofercie zewnętrzne parapety z blachy ocynkowanej w grubości 0,7 mm, zabezpieczonej przed korozją, a następnie powlekane naturalną okleiną. Kolor przybliżony niemal w 100% do okien o profilu naturalnym drewnianym i PVC w okleinach drewnopodobnych. Wytrzymałe na warunki atmosferyczne a przy tym ładnie kontrastują z całą oprawą okienną. Blacha posiada wszystkie atesty i jest przystosowana do powierzchni poziomej.

Dostępne kolory złoty dąb i orzech. Standardowo parapety dostępne w szerokościach (mm) 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 350. Maksymalna długość parapetu 6000mm.


Parapety wewnętrzne komorowe z PCV

Wykonane z wysokiej jakości PCV oklejanego laminatami CPL. Parapety wewnętrzne komorowe przeznaczone są do montażu z oknami z PVC, drewnianymi i wykonanymi z aluminium, Dzięki bogatej palecie oklein doskonale komponuje się ze wszystkimi rodzajami i kolorami okien. Rdzeń parapetu komorowego wykonany jest z polichlorku winylu, laminowany wysokiej, jakości okleinami PVC, zabezpieczony do transportu i montażu folią ochronną.

Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do każdego wnętrza. Dostępne w kolorach biały, marmur, buk, złoty dąb, mahoń, orzech, dąb, ciemny dąb. Kolory nie typowe (renolity) dostępne pod zamówienie. Największy wybór kolorów i szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu oraz wysoka jakość to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym. Wewnętrzne parapety komorowe z PVC charakteryzują się szybkością montażu i estetyką, a dzięki przyjemnej w dotyku, gładkiej strukturze są łatwe w utrzymaniu czystości. Dostępne szerokości (mm) 150, 200, 250, 300, 350, 400, 480, 530. Maksymalna długość parapetu 6000mm.


Parapety wewnętrzne renowacyjne z PCV

Parapety renowacyjne z PCV oklejane laminatami CPL. Przeznaczone do montażu na starych parapetach betonowych, lastrykowych, drewnianych itp. Po zamontowaniu za pomocą kleju montażowego, tworzy ze starym parapetem spójną całość nadając mu nowy estetyczny wygląd.

Szeroka paleta kolorów umożliwi dobranie odpowiedniego dekoru do Państwa potrzeb. Dostępne w kolorach biały, marmur, złoty dąb, orzech, buk. Największy wybór szerokości, dowolna długość, wykończenia boczne w kolorze parapetu to cechy, które czynią nasz produkt wyjątkowym. Dostępne w szerokościach (mm) 380mm, maksymalna długość 6000mm


Parapety wewnętrzne postforming

Parapety z płyty wiórowej pokrytej laminatem HPL. Dostępne w kolorach biały mat, biały połysk, marmur mat, marmur połysk. Parapety mają grubość 28mm, szerokość (mm) 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500 a maksymalna długość 4100mm.


Parapety wewnętrzne MDF

Parapety wykonane z bardzo twardej płyty MDF. Dostępne w 11 kolorach standardowych oraz kolorach z palety RAL. Do wyboru 6 różnych frezów. Szerokość dowolna do max 400mm, długość maksymalna 2800mm, grubość 22mm


Parapety drewniane

Parapety drewniane wykonane z lameli litych (drewno klejone na szerokości) lub z mikrowczepów (drewno klejone na szerokości i długości) od spodu umieszczona jest folia aluminiowa która chroni parapet i odbija ciepło z grzejnika. Gatunki drewna z których produkujemy parapety to dąb, jesion, sosna, buk, sapella, badi, merbau. Parapety dostępne o grubości 30 i 40mm szerokość i długość dowolna. Istnieje możliwość zamówienia parapetu na dowolny kolor wg. palety SOPUR.

Wewnętrzne parapety drewniane podkreślają wygląd i charakter okien, dzięki drewnu klejonemu warstwowo nie odkształcają się pod wpływem wilgoci i ciepła powietrza grzejników. Dodatkowo parapet drewniany jest produktem ekologicznym i po kilku latach istnieje możliwość szybkiego i niedrogiego odnowienia.


Parapety z konglomeratu marmurowego

Konglomerat jest produktem przemysłowym o doskonałych właściwościach fizyko-mechanicznych, powstającym przez połączenie kamienia naturalnego, który stanowi 95% jego masy, oraz żywicy poliestrowej spełniającej rolę łącznika ok. 5%. Konglomerat posiada parametry i właściwości estetyczne bardzo zbliżone, a często nawet przewyższające te, które wykazuje kamień naturalny wchodzący w jego skład.

Parapety z konglomeratu są bardzo trwałe a dzięki gładkiej powierzchni można je łatwo utrzymywać w czystości. Parapety tego rodzaju są odporne na promienie UV oraz na ścieranie. Dzięki budowie z naturalnego kruszywa doskonale imitują parapety z kamienia naturalnego Powierzchnia parapetu jest wypolerowana, co sprawia, że wyglądają bardzo efektownie a po zastosowaniu akcesoriów konserwujących doskonałym wyglądem będą mogli się Państwo cieszyć przez długie lata

Kamień sztucznie wytworzony zawiera 95% odłamków marmuru i 5% żywicy poliestrowej i ze względu na proces produkcyjny kamień ten jest bardzo powtarzalny. Dostępne grubości 20 i 30mm, szerokości (mm) 150, 175, 200, 225, 250, 275, 300, 325, 350, 375, 400, 425, 450. Konglomerat marmurowy stosowany także do posadzek, schodów, obudowy kominkow, blatów kuchennych.


Parapety z duromarmuru

Parapety z duromarmuru występują w grubościach 2 i 2,5cm. Wykonuje się je z kruszywa mineralnego spajanego żywicą, warstwa wierzchnia to żelkot polerowany. Parapety z duromarmuru nie kruszą się są trwałe, estetyczne i wodoodporne. Max długość 295cm. Max szerokość 50cm


W naszej ofercie znajdziesz


Okna aluminiowe
poznaj naszą ofertę »

Drzwi stalowe
poznaj naszą ofertę »

Oferowane przez nas produkty
są objęte gwarancją producentów

Polecamy